Головна » Архів матеріалів

Кнопка Вгору з відсотками

Кнопка Вгору з відсотками

Кнопка Вгору з плавним переходом та показником відсотків. Прекрасне доповнення для вашого сайту. Чудово дивиться і при цьому корисна річ, яка 100% сподобається вашим відвідувачам. Проста установка, хороша якість.

Форма додавання коментарів

Форма додавання коментарів

Новий вид форми додавання коментарів. При кліці в текстове поле воно плавно збільшується і з'являється кнопка відправки (додавання) повідомлення. Загалом, хто проводить час в соціальній мережі "Вконтакті" той знає.

Новий вид статистики

Новий вид статистики

Новий вид статистики для сайтів uCoz. Трохи вдосконалений, більш стильний і досить компактний. У статистику додасться кількість відвідали сайт за добу гостей і користувачів, як в сумі, так і в окремо користувачів.

Кнопка ЗВАНТАЖИТИ

Кнопка ЗВАНТАЖИТИ

Кнопка завантажити у вигляді тумблера. Досить оригінальний спосіб прикрасити свій сайт цим чудовим перемикачем. При наведенні на цей тумблер (кнопку скачування файлу) він змінює своє положення.

Вставка посилання на джерело в статтю при копіюванні

Вставка посилання на джерело в статтю при копіюванні

Суть скрипта в наступному, найчастіше, користувачі не читаючи копіюють все поспіль до себе на сайт, що власне авторам на руку. Скрипт при копіюванні статті додає посилання в кінець тексту, автор цього як правила не помічає і посилання залишається. Але 100% звичайно захист, але все таки.

« 1 2 3 4 ... 6 7 »