Головна » Архів матеріалів

Сповіщення: Увійти, Зареєструватись

Сповіщення: Увійти, Зареєструватись

Сповіщення представлене у вигляді ajax вікна, яке містить текстову інформацію та рекомендації входу на сайт або реєстрації. Дуже проста в установці та зручна річ. Чудовий елемент дизайну.

Літаюча пташка твіттера

Літаюча пташка твіттера

Літаюча пташка твіттера, справа в тому, що ця пташка не проста, а з секретом. Вона не просто прикрасить ваш сайт своєю присутністю, але і перенесе відвідувача вашого сайту на сторінку аккаунта твіттера, де він може стати вашим постійним читачем. 

Безкоштовні SMS

Безкоштовні SMS

Даний код надає можливість користувачам безкоштовно відправляти текстові повідомлення на 10 операторів мобільного зв'язку таких країн як Україна, Росія, Білорусь, Казахстан. Дуже корисна річ якщо у вас нуль на рахунку або потрібно відправити смс в іншу країну. 

Підписка на оновлення в Ajax вікні

Підписка на оновлення в Ajax вікні

За допомогою цього скрипта учасники вашого проекту зможуть підписатися на оновлення ваших модулів. При натискання на зображення [Підписатися на оновлення] вискакує ajax вікно, в якому учасник вашого проекту вибирає модуль на який він підписується і вибирає куди буде приходити повідомлення про оновлення (ПП / E-mail) і після цього натискає зберегти.

Помилка 404 [Pacman]

Помилка 404 [Pacman]

Сторінка помилки 404 з оригінальним дизайном, який ви можете підлаштувати під себе. Веселий pacman потішить тих користувачів котрі допустили помилку в набиранні посилання і стримає тих хто перейшов по сторінці, а її вже нема, так він не буде злитись адже синій шарик заспокоїть його і гість перейде на запропоновані йому посилання. 

« 1 2 3 4 5 6 7 »